Wednesday, February 29, 2012

Trendyol ve Wella ile Paris'e Yolculuk

Trendyol ile yaşadığımız aşkı duymayan kalmadı artık... Ben ki internetten alışveriş yapma konusunda uzmanlığını tamamlamış, üniversitelerde ders vermeye hazırlanan bir e-bay-kolik olarak yeni tutkumun Trendyol olduğunu twitter hesabımdan defalarca dile getirdim :)

Aşkımı dillere getirdim, ilan-ı aşklar ettim ve aşkımız sonunda Paris'te fotoğraflandı:) Ve ne oldu, Trendyol.com beni yine kalbimden vurdu. 14 Şubat'ı yalnız geçiren beni hayali de olsa Paris'e götürmeyi teklif etti... Wella Pro Series ve Trendyol.com'un Sevgililer Günü nedeniyle gerçekleştirdiği iş birliğinde "Kırmızının Tutkusu" butiğinde satışa sunulan kıyafetleri tek tek denedik, saçlarımız Wella'nın profesyonel ellerinde havalandı, maşalandı, dalgalandı ve fotoğraflandı....
trendyol.com, saç uzmanı Wella Pro Series işbirliği ile hazırladığı 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel ‘Kırmızının Tutkusu’ adlı butiği, 14-18 Şubat tarihleri arasında üyelerinin beğenisine sundu. trendyol.com ardından Facebook’ta yaptığı “Hayalindeki Sevgiler Günü” yarışmasıyla bir çift’i Paris’e gönderdi. oollaallaaa Paris hayali gerçek olan çiftler umarım unutamayacakları bir hafta geçirmişlerdir :)

*Trendyol.com ekibine teşekkür ederken, Wella'nın misafirperverliğine de ayrıca teşekkürlerimi iletirim :)

Friday, February 10, 2012

Tuesday, February 7, 2012

Göksel - bende bi aşk var

Göksel'i hep "uzaktan" sevdim meğer bütün şarkılarını yakından biliyormuşum... Yeni albümünü dinledim şaka yapmıyorum ilk defa baya hayatımda ilk defa yeni albümün bütün şarkılarını dinledim ama hepsini ezbere söyledim... Arkadaşlarıma her şarkıda bu da eski şarkı değil mi diye sorduğumda ise "hayır yeni albüm" cevabını aldığımdan beri bang bang bang kafamda sürekli aynı melodiler dönüyor... Cuma gününden beri durmadan ama hiç durmadan durmadan Göksel dinliyorum... "Bende bi aşk var" bütün albümü dinleyin, dinletin, itinayla şarkılara eşlik edin :)


Hatırlıyormusunuz??

Related Posts with Thumbnails