Thursday, May 24, 2012

BRİDGET BARDOT feat. AVON

                                          
Aralık ayında Avon'un W Otel'in en üst katında bulunan suitinde yaptığı Kız Kıza partiyi blogger arkadaşlarımın fotoğraflarından ve twitter bağrışmalarınızdan hatırlıyorsunuzdur. Yılın son partisiydi ama en bomba partisiydi yaza yaza bitirememiş, eğlene eğlene yorulamamıştık :) 
Herbirimiz moda, sinema ve müzik dünyasına damgasını vurmuş ikonların kılıklarına girmiş, kafamızda peruklar, üzerimizde kostümler bir gece de olsa başka biri olmanın, hatta stil ikonlarımızın kılığında delice dedikodu yapıp, makyaj masalarının önünde kendimizden geçmiştik... Avon'a yılın partisine imza attığını tekrar hatırlatır bu yıl yapılacak etkinliği dört gözle beklediğimizi belirtirim efendim :) 
Kısacık hatırlatmanın ardından gelelim aylar sonra bu post nereden çıktı sorusunun cevabınaaaaa.... 
Avon ürünlerini bilmeyen, tanımayan kalmadı diye tahmin ediyorum. Benim de son dönemde hemen bütün ürünleri test etme şansım oldu ve yaza girmeden iki süper ürünü sizinle paylaşmak istedim. Avon'a özel seçtiğim ve mutlaka denemenizi istediğim. Hem rujun hem de yaz kış kullanılabilir olması sonucu "bunu mutlaka sizde denemelisiniz" diyor ve paylaşım faslına geçiyorum:)
Bu ürünleri paylaşabilmem için tabii ki ufak bir oyun oynayacağız . Yapmanız gereken sadece 
beni twitter hesabımdan  takip etmek ve gün içerisinde sorduğum ufacık bir soruya doğru yanıt vermek olacak.
 Soruya yanıt veren ilk kişiye de aşağıda bulunan ruj ve farı anında postalayacağım. 
Hepsi buu :)

haa bu arada Avon Kız Kıza parti gecesinde ben Bridget Bardot olmuştum ve kömür siyahı saçlarımı altın sarısı bir perukla değiştirerek gecenin asla tanınmayan, o gece tanışılan ve sonra karşılaştığı insanlara "ben sarı saçlı esmer kız" hatırlatması yapmak zorunda kalan ikonu olarak kayıtlara geçtim:)


Avon'un yoğun nemlendirici özellikli Moisture Seduction serisinden bir parlatıcı ve 
Avon Mega Impact Eyeshadow Duo Fash Black ikili göz farı sahibini bekliyoooorrr:)


Hatırlıyormusunuz??

Related Posts with Thumbnails