Monday, April 12, 2010

Teşekkürler Milliyet :)

Milliyet Cumartesi ekine haber olan blogları twitterdan öğrendikten ve blogu haber olan kızları tebrik ettikten sonra mail ve telefon yağmuruna tutulup haberde yer alan satış yapan diğer bloglar kısmında benim de AysegulSatıyoor adlı blogumun adının geçtiğini öğrendim ve tam gaz devam eden haftasonum hiç beklemediğim bir şekilde daha da hızlanıverdi :))

Yazılı basında çıkan blogumla ilgili ilk haberin, benim de mesleğe başladığım yer olan ve gönül bağımı hiç kopartmadığım Milliyet'te hem de çok sevdiğim Sinem Vural, Iconjane, ModaCadısı ve ZFashion ile birlikte çıkmasına ayrıca sevinip ve gurur duyduğumu da belirtmeden geçemeyeceğim....
Tekrar tebrikler kızlar....

Haberin tümüne ve tüm satış yapan blogların adreslerine Buradan ulaşabilirsiniz...

Not: Bu hafta şehir, iş ve ev değişikliğim ve jet hızıyla başladığım işin yoğunluğu ile bu aralar siz bana destek verin bende blogum için vicdan azabı çekmeyeyim olur mu....

3 comments:

Moda(e)rator~ Moda olan Herşey Kontrol Altında said...

tebrikler kocaman taa amerikadan neler başarıyorsun daha ne olsun:)

Anonymous said...

And you in the long run win to a consensus, where you proceed a judgement of what in effect ought to be done, and then they entrust it to me and then I unholster it. I mean delineate it in the brains, the contemplative sense.

Anonymous said...

To be a good charitable being is to have a make of openness to the mankind, an gift to group unsure things beyond your own pilot, that can govern you to be shattered in unequivocally extreme circumstances as which you were not to blame. That says something uncommonly impressive relating to the condition of the righteous life: that it is based on a corporation in the uncertain and on a willingness to be exposed; it's based on being more like a spy than like a treasure, something kind of feeble, but whose very item beauty is inseparable from that fragility.

Hatırlıyormusunuz??

Related Posts with Thumbnails