Wednesday, May 25, 2011

Badboy Backstage for Niceboy Alexander


Bütün ekip toplandı dersini çalışıyor, daha ilk kareden herşeyin mükemmel olması için çalışılırken bunda çekime eşlik eden aslan sütlerinin payı da olmadı değil :))


İlk kare henüz ısınmalardayız modelimiz objektifle "henüz" flört aşamasında....
Daha önce ki backstage postlarında da demiştim ve bir kere daha Onur bana aynı şeyi yazdırıyor... O da şudur ki, konuşan fotoğrafçı, iletişim kuran fotoğrafçı, gerekirse kolunu, paçasını düzelten fotoğrafçı hep diyorum her zaman iyi fotoğrafçıdır... Makyöre zaten lafımız yok Uğur tek eliyle bile harikalar yaratan bir yetenek kumkuması :) Veee herkesin açıkara tek favorisi olan "Most Rockish"... Bu serinin bir de çileklileri, şekerlileri, fena seksi halleri var ki sustum... :)

Alex, Hatice Gökçe harikalarının içinde... -Kiii bu konsept benim favorilerimden biridir, detayları niceboys'un Facebook sayfasından takip edin derim... Biraz motivasyon....Biraz mükemmelliyetçilik....Fazla Güzel Enerji, Fazla Güzel Sonuç....


Bütün gün süren çekimin yorgunluğuna rağmen Alex hala elindeki basketbol topuyla havalara sıçramaya devam etse de artık bir Niceboy değil Süper Badboy kıvamında Süper bir Model tadında soyunma odasının yolunu tutuyordu :)
Ve mutlu son bak bak doyama, bayıl bayıl ayılama, Ufuk fotoğraflardan fotoğraf seçemesin hepsini hepsini hepsini istiyorum diye kıvrana dursun fotoğrafçımız hangisinin bloga gireceğine çooktan karar vermişti bile;)


PhotographerONUR DOGU


Make up UGUR KIRAL

Graphic NACİ BAYSOYU

Çekimin tamamı için nicethingsforniceboys ve facebook sayfası....

4 comments:

Anonymous said...

başarılı ve özenli çalışma olduğu fotoğraflardan anlaşılıyor..çok eğlenceli geçmiş =)
tebriklerr =)

Maddalena said...

lovely!

Didem said...

harika fotoğraflar:D çok güzel bir paylaşım
http://kucukplastikcicekler.blogspot.com/

Anonymous said...

Great photos.
View New York on www.newyork-advisor.com

Hatırlıyormusunuz??

Related Posts with Thumbnails