Thursday, October 4, 2012

LOGITECH GLOBAL GRAFFITI COLLECTION ve NARS

LOGITECH GLOBAL GRAFFITI COLLECTION  ile KENDİ TARZINI YANSIT

Herkesin bir kere de olsa "cam var mı?" macerası olmuştur değil mi:) Masaların altında duran, 3 nükleer santral büyüklüğünde enerjisi varmış gibi ses çıkaran bilgisayar kasalarından, laptop, notebook ve ıpad'lere geçiş serüvenimizde hala bir Logitech kamera sahibi olmanın ayrıcalığı, teknolojinin nimetleriyle tanışan 90'lı yılların bir güzelliğidir... ama "cam var mı" nesli olarak biz büyürken, dünya da küçülmeye başladı. Teknoloji takip edilemez bir hale gelirken , dünyanın önde gelen bilgisayar donanım ve yazılım üreticisi Logitech, dünyanın küçülmesine, insanların birbirine yakınlaşmasına yardımcı olmaya devam ediyor...
Küresel trendleri yerel motiflerle birleştiren “Logitech Global Graffiti Collection” farklı ülkelerden seçilen genç tasarımcıların desenleriyle oluşturulmuş. Seçilen desenler kullanılarak tüm dünyada "sınırlı sayıda" üretilen mouse ve klavyelerin tanıtımında ise Logitech ve Nars renk ve tasarım işbirliğinin sınırlarını zorlayarak bambaşka bir dünyanın kapılarını açtılar...
Logitech Global Graffiti Collection’ında yer alan renkli yeni aksesuarlar, kullanıcılara kendi kişisel tarzlarını ve yaratıcılıklarını yansıtma imkanı veriyor. Canlı renkleri, otantik tasarımları ve sürreal modelleriyle dikkat çeken tasarımların her biri farklı olmakla beraber, aslında bir bütünün parçası olarak karşımıza çıkıyor. 

Böylelikle kişisel tarzınızı, deseninizi ve renginizi belirlemeye önce kendinizden başlıyorsunuz, sonra da beraber en çok vakit geçirdiğiniz teknoloji aksesuarlarınıza kendi tarzınızı yansıtıyorsunuz :) 
·       Logitech Global Graffiti Collection Wireless Mouse M325 – 51.00 TL (KDV Dahil), Wireless Keyboard K360 – 66.00 TL (KDV Dahil) ve HD Webcam C270 – 60.00 TL (KDV Dahil) 

3 comments:

Grace Happy said...

wowwww dyrm

chfashiontrend said...

Merhabalar:):):)
Küçük bir not :
Butiğim açıldı:)göz atmak isterseniz:
http://chfashiontrendbutik.blogspot.com/
Sevgiler!!!!

Trendydolap said...

mouse ve klavyeler pek renkli nail art gibi :)

http://trendydolap.blogspot.com/

Hatırlıyormusunuz??

Related Posts with Thumbnails